Impreza - działo się!

Czy pamiętasz co się wydarzyło poprzedniego dnia? Od czego rozpoczęła się impreza i na czym skończyła? Dzisiaj do¶wiadczasz kaca giganta czy tylko lekki ból głowy? Je¶li już zadbałe¶ o podstawowe sprawy: uzupełniłe¶ wodę w organizmie, dostarczyłe¶ cukry i mikroelementy możesz zacz±ć zabawę.

Kac? Na s±siedniej stronie znajdziesz wirtualny ‘alkomat’. Policz ile promili alkoholu kr±ży jeszcze wraz z krwi± po Twoim organizmie. Obok znajdziesz także tester refleksu. Wspomnieniami z imprezy oraz wynikami testów podziel się ze wszystkimi. Zapraszamy!

Twoje imię:

Numer gg:
miejsce jest ograniczone: 1000 znaków

Zero tolerancji dla wulgaryzmów. Najciekawsze wpisy publikujemy!

#1  

ponczek

10 kielichów , 2 piwa.. boli łepek. wymiotowanie było. ;p szkoda , że takie s± objawy. ale z drugiej strony , to dobrze , bo odgania nas to troszkę od alkoholu.

Mały

o jaki kac pulsuuje w głowie! !! 16 godzina wytrzymac nie moge dobrze ze rzygałem wczoraj alkomat mowi ze mam jeszcze 0,5 promila alkoholu wóda z sokiem i jeden browarek u kumpla na chacie film jakis byl ale nie pamietam nawet jaki. Refleks mam jak sie skupie dobrze nawet nawet 0,21 milisekundy

Serwis nawet nie głupi tylko mało rozwyrki w sumie nie ma co tutaj robic tak na dłuzej. Aaaa moja glowa, do nastepnego razu!