Sposób na kaca

Zebraliśmy już 733 sposoby na kaca!
Twoje imię:
sposób na kaca:

#1  

#9   Damian

Mój sposób na kaca jest taki żeby podczas imprezy NIE zagryzać alkoholu, żadnych przekąsek!! Tylko napoje alkoholwe lub nie. A chipsy, chrupki lubię bardzo, tylko po nich są niemiłe akcje w domku:/ i się oduczyłem. A rano po imprezie czeka na mnie woda gazowana czy mineralizowana byle smakowa "smakowa". Siadam przed kompem i jakoś byle do popołudnia:)Po takich naprawde mocno zakrapianych imprezach mam również kaca, ale na tego nie mam sposobu, z ciekawości zastosuje ten powższy.

#10   Ania

Na kaca pomaga również ciepła kąpiel, ponieważ rozszerza pory w skórze, przez co szybciej pozbywamy się szkodliwych toksyn z organizmu;)

#11   Misiek :D

Siemka :D Moim zdanie najlepszym sposobem na kaca jest w czasie imprezy spozywac ogromne ilosci napojow.. W ten sposob unikniecie odwodnienia organizmu a za razem kaca.. I najlepsze przed pujsciem spac : Alka-Seltzer, Melatonina (zapewni długi i porzyteczny sen) i oczywiscie woda:) Pozdrawiam Miłej Balangi :p

#12   goral_pawel

Gdy już nas złapie ostry kac nalejmy do szklanki wody (najlepiej zimnej) dolejmy jakieś 2 łyżeczki octu. Nastepnie dosypmy łyżeczke sody, ale trzeba to odrazu wypic (ponieważ to strasznie szybko się buzuje. Trzeba to wypic do końca). Polecam zaraz po imprezce lub gdy już złapie KAC. PoZdRo super sylwaka i bez kaca Nowego Roku!!

Czytaj Poprzednie...

Więcej sposobów na kaca...